2 خواهر که با خیانت به همسران خود مرتکب اعمال منافی عفت می شدند ، به مجازات مرگ محکوم شدند.اوایل فروردین ماه امسال ، 2مرد به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس کرج مراجعه و از همسران خود به اتهام ارتباط پنهانی شان با مردان غریبه شکایت کردند.یکی از شاکیان گفت :

از چند ماه پیش اهالی محل از رفت و آمدهای مشکوک همسرم و حضور مردان غریبه در منزلم به من شکایت می کردند تا این که از 2ماه پیش متوجه تغییر رفتار همسرم شدم و تصمیم گرفتم به راز پنهانی وی پی ببرم.

دوربین مدار بسته ، راز پنهان 2 زن را فاش کرد

وی ادامه داد: یک هفته قبل ، دوربین مداربسته ای تهیه و آن را در منزل نصب کردم تا کارهای همسرم و رفت و آمد افراد غریبه به منزلم را کنترل کنم.

چند روز پیش در غیاب همسرم فیلم دوربین را بررسی کردم و به ارتباط پنهانی همسرم و خواهرش با 2 مرد غریبه پی بردم.

با دیدن آن فیلم ، مطمئن شدم که آنها به من و باجناقم خیانت می کنند.

پس از مشاهده فیلم ، از باجناقم خواستم به منزلم بیاید و فیلم سیاه را مشاهده کند. او ماجرا را باور نمی کرد،

اما پس از مشاهده فیلم گریه کرد و تصمیم به قتل هر دوی آنها گرفت ؛ اما او را منصرف کردم و تصمیم گرفتیم تا با مراجعه به دادگاه ، آنها را مجازات قانونی کنیم.

به دنبال شکایت این 2باجناق ، همسرانشان بازداشت و به مرکز پلیس منتقل شدند و در بازجویی به جرایم خود اعتراف کردند.

2 خواهر خیانتکار با قرار قانونی روانه زندان شدند و پرونده آنها با صدور کیفرخواست به شعبه 80 دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و قاضی صولتی پس از شنیدن اظهارات متهمان ، به همراه 4 قاضی مستشارش ، حکم اعدام برای هر 2 خواهر را صادر کرد.

با اعتراض متهمان به حکم صادره ، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد که چند روز پیش قضات دیوان عالی کشور با تایید حکم صادره ، پرونده را برای اجرا به شعبه یکم اجرای احکام دادگستری کرج به ریاست قاضی رمضانی ارسال کردند تا بزودی این 2خواهر مجازات شوند.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 26 فروردین 1389    | توسط:    |    |
نظرات()