مادر همسر شرور عبدالحمید ریگی گفت: طناب‌ دار برای كسی كه حتی به همسر و برادر همسر خود رحم نكند، كافی نیست.‌

خانم منصوری امروز اظهار داشت: دامادم عبدالحمید ریگی با بی‌رحمی تمام همسرش فائزه منصوری را كه در كنار فرزندانش آرمیده بود به ضرب گلوله در قسمت سر، به قتل رساند.

وی افزود: عبدالحمید كه توسط برادرش عبدالمالك ریگی و سركرده گروه تروریستی موسوم به "جندالله شستشوی مغزی شده بود، همسرش را كه روزگاری تمام هستی‌اش بود، به قتل رساند.

مادر فائزه منصوری گفت: طی چند روز اخیر در دیداری كه در زاهدان با دامادم داشتم، وی از كشتن همسرش ابراز ندامت و پشیمانی كرد ‌ولی دیگر فایده‌ای نداشت و این ندامت حكم نوشدارو پس از مرگ سهراب است.

وی ادامه داد: به قتل رسیدن فرزندان من، تنها یكی از چندین جنایت هولناك عبدالحمید و گروهك تروریستی مالك ریگی است و دست این گروهگ به خون چندین فائزه و شهاب دیگر آلوده شده و نفرین خانواده‌های زیادی دنبال راه آنها است.

مادر فائزه منصوری تصریح كرد: برادر جنایتكار عبدالحمید دامادم، پسر بزرگ من، شهاب منصوری را كه او هم مانند خواهرش بی‌گناه بود، با بی‌رحمی‌ تمام سر از تنش جدا كرد.

وی با بیان اینكه حكم عبدالحمید ریگی "دامادم اعدام صادر شده است، افزود: طناب ‌دار برای كسی كه حتی به همسر و برادر همسر خود رحم نكند، كافی نیست.

 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 26 فروردین 1389    | توسط:    |    |
نظرات()