افسرنگهبان کلانتری 158 کیانشهر ، عصر ‌‌١١ تیر 88 مرگ مرموز دختر سه ساله ای به نام «مائده» را با کشیک دادسرای امور جنایی پایتخت در میان گذاشت.سپس .......

بازپرس «محمد شهریاری» و افسران دایره 10 اداره آگاهی مرکز به ساختمان مورد نظر در جنوب شرق تهران رفتند و با دیدن پیکر دختربچه ، رسیدگی به ماجرا را در دستور کار خود قرار دادند.
در آن میان مادر 30 ساله «مائده» به نام «محبوبه» دستگیر شد و گفت : دختر کوچکم خواهرش «مطهره» را اذیت می‌کرد و از دستش او کلافه شدم.من سجاده‌ام را پهن کرده بودم تا نماز بخوانم که ناگهان «مائده» با موبایل به سرم زد.از شدت عصبانیت چند سیلی به صورتش زدم که گریه کرد و جیغ کشید.من هم دهانش را بستم و ناگهان دخترم خفه شد.
وی اضافه کرد : قسم می خورم نمی‌خواستم دخترم را بکشم.قصدم فقط تنبیه بود.وقتی فهمیدم دختر کوچکم حرکت نمی‌کند بی درنگ با شوهرم تماس گرفتم و کمک خواستم.سپس«مائده» را به درمانگاه بردیم اما پزشکان گفتند کار از کار گذشته است.
به دنبال این اعترافها و بازسازی صحنه جرم «محبوبه» با صدور قرار قانونی روانه زندان شد و پزشکی قانونی ، علت اصلی مرگ «مائده» را خفگی اعلام کرد.
روز دوشنبه قرار مجرمیت زن خشن در شرایطی صادر شد که شوهر 35 ساله اش از خونخواهی گذشت.بدین ترتیب «محبوبه» بر اساس ماده 612 قانون مجازات و از جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری محاکمه و به سه تا 10 سال زندان محکوم خواهد شد

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 اردیبهشت 1389    | توسط:    |    |
نظرات()